| Opria_Nicolas_1985 a întrebat:

Salut, am nevoie de ceva, merge sa pun inca un monitor pe o placa video amd rx550 4gb, adica nu as vrea sa se arda, ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Da, poti aduga inca un monitor pe o placa video AMD RX550. Totusi, pentru a face acest lucru vei avea nevoie de un adaptor Display Port to VGA.

Link catre unul: https://www.emag.ro/adaptor-a-displayport-to-vga-adpvgak/pd/DD6H7NBBM/ (la intamplare)

| Opria_Nicolas_1985 explică (pentru Ronnix):

Am un adaptor hdmi si nu merge zice power saving mode

| bogdan324 a răspuns:

Poti,si nu, nu se arde nimic, de ce au mai fost facute porturile alea daca nu sa fie folosite?

| Al3x998 a răspuns:

Poti sa pui fara probleme. Nu are cum sa se arda de la asa ceva.

| Ionut659 a răspuns:

Iati un monitor Nasa I6P 600 și duce lejer cu tot ce vrei și are și pc incorporat da e nsp că duce jocurile gen fortnite în 100 fps max.