| blackdark66 a întrebat:

Salut.Am nevoie de niste modalitati prin care sa imi scot ban-ul de la Counter Strike de pe un server(intru-un mod prin care sa nu iau virusi)

3 răspunsuri:
| Mladen08 a răspuns:

Pai de duci la forum-ul site-ului si face o cerere de unban.Nai altcumva sa scapi de ban mai ales daca e si permanent.

| blackdark66 explică (pentru Mladen08):

Mersi laughing asta puteam sa o fac la orice ora vreau happy

| Mladen08 a răspuns (pentru blackdark66):

Pai atunci de ce n-ai facut? Voi copii de vreo 10-11 ani asteptati mereu mura in gura...