| Kevlar11 a întrebat:

Am nevoie de niste pareri despre : S4, Htc One, Nexus 5, Lg g2 deoarece doresc sa-mi achizitionez unul dintre ele. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Valentin2919 a răspuns:

Dau eu un raspuns mai explicit, se vede din multe comentarii ca nu se uita nimeni la telefoane daca nu sunt "Samesung". In fine. cele mai bune din lista ta la performanta sunt LG G2 si Nexus 5 (by LG). au cam aceleasi specificatii, Snapdragon 800 de 2.26 respectiv 2.3, 2 GB ram, Andreno 330. La camera, cred ca este mai bun G2, fiind tot de 13 mpx ca si S4, dar avand avantajul unui OIS. Inspre design, m-as duce tot pe G2, cel pe alb mi se pare foarte atragator, insa are ecranul sensibil la socuri.
Funda?

2 răspunsuri:
| Iulian_Ovidiu_1998 a răspuns:

Salutare =D! Parerea mea si a altora este ca am alege S4 sau LG. Dar depinde ce vrei tu adica daca vrei dur sa nu se strice la socuri sa nu iei Samsung doar daca vrei performanta. cel putin eu iti propun S4 deoarece are ecranul are si datorita acestuia vei avea acces la aplicatii sau jocuti ce pot fi folosiite doar pe PC
Astept funda!

| AvM94 a răspuns:

S4 e cel mai bun dintre toate, ai performanta, design, performanta software. Si toate cele.