| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Vreau sa stiu daca aceste componente sunt toate compatibile si daca incap in carcasa. Multumesc mult.

Link componente : https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/3086178/

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Sunt compatibile dar sursa pe care tu vrei sa o cumperi este o conserva schimb-o!

Răspuns utilizator avertizat
| PauL64xD a răspuns:

Sursa am luat-o la 50 lei. Nesigilata de la cineva. Nu am luat-o de acolo. Si m-am gandit ca o sa duca jocurile astea "mici" gen LOL / CS:GO. Ce ziceti ma tine? Pe langa sursa aia mai am 2 ventilatoare pe carcasa, 1 ventilator pe cooler. P.S Se poate pune 2 surse?

| PauL64xD a răspuns (pentru PauL64xD):

SI am si un prieten care are o sursa mai " petarda ", asa a zis el, dar ii duce pc-ul in jocurile astea light, si are un pc mai bun ca al meu. Intrebare, ce se intampla daca se arde sursa? Mai afecteaza si alte componente sau doar sursa? Ca atunci nu ar fi o problema!