| Leahu_Darius_1997 a întrebat:

Am nevoie de un volan pentru euro truck simulator 2. volanul vreau sa mearga ca cel din joc deoarece am mai avut unul cu rotatie de 90 de grade si mergea foarte rau cu jocul. sa-mi spuneti va rog si sa nu fie volane prea scumpe. MULTUMESC!

1 răspuns:
| Anonim9114562123 a răspuns:

În principiu orice volan poate fi folosit, și dacă nu funcționează, poți sa îl schimbi de la setări în non-linearity, sensivity și deadzone. Prin aceste trei reglări poți face orice volan sa funcționeze Cum trebuie. Dacă ai un buget foarte limitat, Îți recomand un controler, mă joc tot cu un controler și sunt foarte mulțumit. Succes!