| Edy_9245 a întrebat:

Am niste casti, dar cand trag in CS GO, sau ascult muzica se aude si la ceilalti. Ce pot face sa reduc sunetul, sau sa nu se mai auda deloc?

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Te duci la setările de sunet și la microfon dai volumul mai încet.

Sound>Recording>Microphone>Levels>Microphone.
Îl dai mai încet aici, după care te duci la Enhancements și le bifezi pe toate din chenar, precum Noise suppression, acoustic echo cancellation, etc.

| alexboss2020 a răspuns:

Ori intri in setari la joc ori in windows, ca sa intri la setari in windows te duci la setarile suntet si microfron la Sound> cred ca ti-a scris cineva cum se face mai jos