| dNNb a întrebat:

Salut am o intrebare cum pot sa imi fac un backup pentru gta 3?

Răspuns Câştigător
| dNNb explică:

Salvezi fundalul intr-un alt loc il pui pe atau si cand vrei sa il schimbi pui ala vechi in locu lui ala a tau, ce e asa de greu?

6 răspunsuri:
| xtreme95 a răspuns:

Il inchizi click dreapta pe folder add to archive(trebuie sa ai winrar http://adf.ly/AeKkw)
Si il pui inapoi daca ai vreo eroare de la ceva mod instalat.

| dNNb explică (pentru xtreme95):

Nu cred ca am inteles ce ai vrut tu sa spui dar eu vreau sa imi fac propiul meu backup adic sal creez intelegi?

| xtreme95 a răspuns (pentru dNNb):

Backup inseamna O salvare care o sa o folosesti in caz ca faci cev ce ar putea sa iti modifice unele fisiere si acea modificare ar putea sa faca fisierele inutilizabile.Cand se intampla pur si simplu inlocuiesti folderul cu folderul de backup.
Presupun ca ce vrei tu sa faci e sa iti modifici jocul si dupa aia sa poti juca si pe cel editat si pe cel classic de aceea iti trebuie un backup.(as prefera sa ziceti ce vreti sa faceti nu sa fiu obligat sa ghicesc)
faci cum am zis pui inca un folder cu nume diferit langa (folderele ambele contin aceleasi lucruri cu nimic schimbat) si editezi unul din ele.In caz ca acel editat nu mai functioneaza il stergi, recopiezi folderul al doilea(backupul din winrar) in locul lui si va ajunge la starea initiala.
Asta e pana faci o versiune stabila de joc editat fara crashuri si buguri.
Sa nu uiti sa faci backup la progrese si sa le tii pe toate in caz ca o sa ai probleme care nu leai sesizat.

| dNNb explică (pentru xtreme95):

Vreau sa fac un backup pentru fundal la gta intelegi daca stii spune-mi(un fundal creat de mine si sa fie functionabil la gta 3)

| dNNb explică (pentru dNNb):

Pai e greu ca nu prea stiu la ce te referi prin "Salvezi"adica ce sa salvezi fi mai explicit te rog happy

| xtreme95 a răspuns (pentru dNNb):

Copiezi! si daca nu mere ala atau il pui la loc cat de greu poate fi?