| Cristian_8248 a întrebat:

Am o intrebare de o saptamana mi-am reinstalat windows-ul.Acum am xp sp3 si cand am incercat sa imi iau jocul fifa 08 nu mai merge. Este de la windows sau are ceva pc-ul?

3 răspunsuri:
| popescu400 a răspuns:

Inainte iti mergea?

Daca da, poate nu ai instalat ce aveai si inainte... depinde.

Daca nu, atunci posibil sa nu mearga fifa asta pe acest tip de windows

| Cristian_8248 explică:

Acum daca il pornesc zice ca necesita acceleratia hardware si am procesor Pentium(R) Dual-Core Cpu t4300, 2.10GHz, 2GB ram si placa video de 256

| kapcom a răspuns:

Varianta 3 : e de la jocwinking