| MarcelPuricel a întrebat:

Am o intrebare despre calculator....Am pus pasta termoconductoare pe procesor si tot se închide.Care e problema?

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Buzerul scoate beep-uri? Daca da numara cate si de care (lungi sau scurte).

1 răspuns:
| DavidoffUser a răspuns:

Ce procesor si la ce temperatura statea inainte, idle si load?
ai facut OC, ai schimbat voltaje, ce temperatura are placa de baza, coolerul merge bine?
Dati specs, nu mai intrebati la general. O s-o repet pana o sa ajunga "sticky" ca la sectiunea "sanatate ":
"Va rugam sa mentionati specificatii, temperaturi, voltaje "
Cpu-z, speccy, hwmonitor
Reintoarce-te cu astea si aflam cauza.