| KLn_KaLin_1994 a întrebat:

Salut, am o întrebare dețin un laptop Asus republic of gamers cu următoarele specificații

I7-7700HQ
Nvidia GTX-1050 4 GB
16 GB RAM
240 SSD M2
In jocul call of Duty warzone pe rezoluția cea mai mica 420p sau cat e nu mai zic de 720p sau 1080p. Am doar 15-20-25 fps. dc?
Am văzut pe You tube nenumărate teste pe aceleași specificații și pe grafica 1080 și îi mergea în 40-60 fps

1 răspuns:
| bogdanpsihologul a răspuns:

Salut, incearca sa te joci cat timp laptop ul este la incarcat, cele de gaming dispun de o functie de Max Power cand sunt la incarcat, succes.