| cr7fgfgha a întrebat:

Salut am o întrebare din GTA San Andreas: Ca sa termin școala de șoferi trebuie sa am aur la toate?

3 răspunsuri:
| BlueSquare a răspuns:

Salut! Nu neaparat! Trebuie doar sa treci de ele! Sper ca te-am ajutat!

| martinda a răspuns:

Comunitatea VibePlay vă invită pe cel mai frumos server românesc de SA-MP(San Andreas Multi Player): (RPG.VibePlay.Ro:7777). Vino alături de noi și distrează-te împreună cu prietenii tăi! Pentru mai multe detalii vizitează-ne la http://forum.vibeplay.ro/

| cr7fgfgha explică:

Pai am trecut de ele si nu imi spune misiune terminata!