| AdamT21321 a întrebat:

Salut, am o intrebare. Este nevoie de Xbox live gold pentru a juca Just Dance 2019? Vreau sa mi-l iau insa m-am saturat de 4 ani sa platesc un abonament stupid incontinuu, asa ca am zis sa iau o pauza. Puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| IonutCG90 a răspuns:

Salut. Adam, din cat am studiat, se pare ca merge si fara Live Gold. Insa se pare ca are inclus cam orice pachet si o luna incarcare gratis Live Gold cred, asadar poti juca si online sau nu ma pricep. Sper totusi ca ti-am fost cat de cat de folos.

| AdamT21321 explică (pentru IonutCG90):

Multumesc, o sa ma mai informez!

| IonutCG90 a răspuns (pentru AdamT21321):

Cu placere, multumesc si eu pentru premiere