| DonGiovani a întrebat:

Am o intrebare. Eu am placa video GeForce 9600 340 mb. Eu joc conter-strike si as dori sa imi maresc fps la 100 din 60 a intrat in nvidia control am dat vertycal sync off, dupa ce intru in cs sa ma joc ma pot juca bine vreao maxin 10 min si dupa incepe sa mi se miste in reluare.rau de tot nici nu se poate juca. Va rog sa ma ajutati cu un raspuns Bineinteles FUNDA!

1 răspuns:
| Laurentiu2501 a răspuns:

Ai incercat sa bagi comenzile de fps(fps_max 150; fps_modem 150; developer 1; cl_showfps 1)? daca nu incearca sa dai setarile placi mai mici sau mai mari depinde cum ai u setarile date in momentul de fata!