| inooblack a întrebat:

Salut, am o intrebare: la stardoll se primeste in fiecare zi bani sau cum, pentru ca mie nu mia mai dat de vreo 2 saptamani.

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Daca iti introduci adresa de email primesti cadouri zilnic(din cutia cu funda neagra pe care o ai in camera) si bani cand salvezi tinuta, albumul, cand cumperi ceva, cand modifici felul in care arati.

| inooblack explică (pentru Ashadow):

Ok, da cum am primit la inceput cate 500 de starcoins si a doua zi 20 de stardollars nu mai primesc?

| Ashadow a răspuns (pentru inooblack):

Nup.Aia a fost asa... de bunvenit

| inooblack explică (pentru Ashadow):

Ok mersi

| Ashadow a răspuns (pentru inooblack):

N-ai pentru ce