| xFlo699 a întrebat:

Am o intrebare legata de CS:GO! Tocmai l-am instalat de pe steam (este cel free) si nu inteleg de ce nu porneste... dau click pe el si nu se intampla absolut nimic, in task manager apare pentru o secunda ceva de la steam, dar apoi dispare imediat... La fel face si daca incerc sa il pornesc din Steam, arata ca este pornit pentru cateva secunde, dar nu se inampla nimic, iar apoi se opreste de la sine. Indeplinesc cerintele minime de sistem, sunt chiar mai bine de atat.

Dau funda

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Dezinstaleaza tot ce tine legat de CS GO si reinstaleaza-l poate a avut ceva erori.

| xPeyser a răspuns:

Poate Steam-ul nu este actualizat
Dezinstaleaza CS-ul si da restart la pc
Ar trebuii sa ti meargă

| AleXandru0310 a răspuns:

Ba si eu am aceeasi problema