| dragosbogdan001 a întrebat:

Am o intrebare legata de jocul Ganstar Vegas. Deci daca Ganstar Vegas este Ganstar 4, atunci nu ar trebui sa mai existe inca 3 jocuri Ganstar de la Gameloft? Oricat m-am straduit pe internet gasesc doar despre inca o versiune, Ganstar Rio si inca ceva despre un joc Ganstar Miami, dar acest Miami nu este in google play sau cel putin nu are legatura cu Gameloft. Deci stie cineva daca chiar exista 4 de "Ganstar" si daca da, cum se numesc acestea si de ce nu sunt in google play?

1 răspuns:
| Alexu?02 a răspuns:

Era înainte Gangstar pentru telefoane de modă veche, adică cu butoane happy, ma rog, poate nu are legătură cu acele Gangstaruri, se mai pune 4 din motivele lor.