| LitlleBunny a întrebat:

Am o intrebare legata de metin2.Este posibila alegerea unei alte invataturi(ex:de la mental la corp etc)dupa nivelul 30? Daca da care este obiectul din item shop care trebuie cumparat? Funda multumesc mult

Răspuns Câştigător
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Da este si oibectul acelea se cumpara cu bani adevarati nu-s tiu cum se numeste sigur dar e un pergament cu un om pe el iti dai seama vezi sa nu te incurci ca mai e unu cu o sabie si ala nu e bun

| KnightOfNight a răspuns (pentru мямιѕтєяισѕ):

Pe RO acel obiect reseteaza doar statusul nu schimba si skill-urile.Doar pe private face asta.Pe ro daca ai trecut de 30 si nu ti-ai schimbat skill-urile la batrana asa ramai cu ele happy

2 răspunsuri:
| UrBaN99 a răspuns:

Pai de la lvl 30 in joc poti sa ti le schimbi la batrana si dupa iti trebuie sa cumperi ceva de pe site...