| Adelin89 a întrebat:

Am o intrebare : ma loghez pe siteul de la fifa 13 si cand intru in joc nu sunt conectat. Trebuie sa dau pe sign in to ea servers ca zice to continue, please ensure that you are signed in to origin cum pot sa ma loghez si in joc?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Daca ai jocul original trebuie sa descarci si sa instalezi Origin. Te loghezi in Origin si dupa aceea poti juca online. Succes!

| Adelin89 explică (pentru Wr3nch):

Nu am jocul original straight face

| Wr3nch a răspuns:

Spune-mi te rog ca versiune de fifa e: 1.0, sau mai sus cen 1.2?

| Adelin89 explică (pentru Wr3nch):

Nu stiu, cum pot afla?

| Adelin89 explică:

A,da si am windows 7