| StefanVLY a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru ce-i care joaca Cabal. Cine joaca pe serverul Jupiter daca aveti iteme de blader, va rog frumos, daca ma puteti ajuta si pe mine, am level 92 si nu mai stiu cum sa fac iteme sau mai rau, nu mai stiu cum sa fac alz. Si nu rezist in eod... Va rog daca ma puteti ajuta raspunde-ti aici, si lasati-mi un nume sau ceva sa va contactez. Dau funda. Va rog frumos.

4 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Am jucat, dar m-am lasat ca mergea cu lag rau de tot.

| StefanVLY explică (pentru Darius392):

Ce level ai avut?

| Darius392 a răspuns (pentru StefanVLY):

Level 87

| StefanVLY explică (pentru Darius392):

Da-mi mie contul dacă nu mai joci happy. lasă-mi adresa ta de yahoo messenger. tongue