| petreantonio a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au un Xbox 360. Pot pirata jocuri pe Xbox 360? Dar pe Xbox 360 Kinect? Nu stiu daca sa-mi cumpar.
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Darky51 a răspuns:

Nu poti pirata jocuri pe o consola pur si simplu. Trebuie sa te duci la cineva sa ti-o modeze cu pana in 1mil. Poti incerca si acasa cu niste ghiduri de pe youtube, dar nu iti recomand, ca poti sa ti-o strici...

1 răspuns:
| Darky51 a răspuns:

Da. Uite un top 100 cu cele mai noi si jucate http://thepiratebay.org/top/404 funda plz? :)