| DanilaEmilian103728 a întrebat:

Salut am o intrebare pentru cei care joacă pubg m :stiti vreo aplicatie care sa iti dea 120 fps?​

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Daca ai un calculator bunicel, poti incerca sa vezi cat scoti prin BlueStacks (emulator pe PC pentru programe Android).

Insa pe telefon e imposibil sa obtii ceva relevant, pana nu schimbi telefonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Nu există. Se numește să ai un calculator mai bun. Sau telefon, depinde ce joci. Dacă o aplicație rezolva totul nu mai plătea lumea 1000€+ pentru așa ceva straight face

| Sekim a răspuns:

Aplicatii care deblocheaza functia de 120 fps sunt foarte multe, cea mai utila fiind parerea mea : PGT Free GFX & Optimizer. Pentru a debloca functia 120 FPS ai nevoie de un telefon ce suporta 120hz.