| Rodica1718 a întrebat:

Am o intrebare pentru voibig grine exemplu daca imi iau o cartela cu nr.de Vodafone sau Orange si o activez si dupa vreau sa cumpar ceva cu bani la un joc ce se intampala, pot cumpara sau ce? De exemplu la abonament daca cumperi faci cont sulimentar dar daca ai o cartela fara abonament ce se intampla daca cumperi?

Răspuns Câştigător
| Brisi12 a răspuns:

Salut! da poti cumpara, alegi metoda de plata cu factura de la reteaua telefonica de unde esti abonat si cumperi produsul, evident vei face un cost suplimilentar, dar ai grija ca e posibil ca in momentul in care achizitionezi produsul sa mai adauge ei ceva taxe, nu stiu acum ce fel de taxe, in orice nu foarte mult, de ex 0, 5 1 sau chiar 2 euro in plus, Cu placere!

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Nu merge, daca nu ai bani de unde sa ii ia?