| noisolpXekuNemertXe a întrebat:

Am o ipoteză. Eu susțin că majoritatea adminilor de la CS 1.6 au CFG-uri sau coduri și de aceea sunt așa de buni.
Totuș cred și că există admini care din cauza că joacă farte mult sunt buni. După ideea mea 80% din admini au CFG-uri.
În calitate de playeri sau de admini, care sunt părerile voastre despre ipoteza mea?
Vă rog precizați dacă sunteți player sau admin.
Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,da destul de multi cred ca au cfg, hack nu cred dar na, dar sunt si uni admini care joaca si fara cfg si joaca destul de bine.

| Stefan_Andrei_1997 a răspuns:

EU cred ca ipoteza ta e gresita.Ca sa ajungi admin trebuie sa fii destul de bun deci eia u mult antrenament si ore de joc in spate de aia is asa buni happy
Sunt player