| elgoog a întrebat:

Salut,am o mica problema uneori la tastatura de la laptop nu mai merg butoanele (space,v,b,m) si laptop-ul nu are nimic acum scriu de pe o tastatura de pc ca mi-am cumparat in caz ca mai face fite.o sa-l duc sa-l vada cineva dar sunt curios poate stiti voi de ce nu merge (NU AM VARSAT NIMIC PE EA, ESTE CURATA DESTUL DE BINE)

2 răspunsuri:
| Darius9090 a răspuns:

Cred ca s-au stricat din cauza presiunii la care le supui. Apesi tare pe taste?

| elgoog explică (pentru Darius9090):

Nu..si in plus nu prea apasa tastele v b sau m...adica space da.dar v b m nu prea.dar e posibil sa fie ce ai zis big grin oricum nu e cine stie ce