| Keon a întrebat:

Salut.Am o noua problema, de acesta data cu un mod din Gta San Andreas.Am instalat prin ianuarie snow mod,si l-am avut dezactivat din martie pana acum,insa cand am reinstalat San Andreas, s-a reactivat automat si acum nu mai pot scapa de el..Am luat si gta3.img original si l-am inlocuit nu stiu ce sa mai fac. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Ωmega a răspuns:

Trebuie ori sa stergi mod-ul manual din calculator in folderul unde sunt instalate mod-urile, ori sa iti stergi salvarile la joc care sunt in my documents. Daca salvarile sunt facute cu mod-ul ala, cand vei reinstala jocul si accesa salvarile evident ca modul revine devreme ce poate nici nu e sters.