| L1ve a întrebat:

am o placa de baza care cred ca e defecta, cine imi poate spune de ce acele valori sunt aratate cu minus? poza este mai jos. mentionez ca si temperaturile la procesor imi sunt aratate aiurea, imi poate afecta in intr-un fel racirea procesorului? stiu ca coolerul se regleaza automat in functie de temepratura. multumesc

http://postimg.org/image/9wjz1gz2r

2 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Este un bug la program happy

| L1ve explică (pentru SorinTudor):

Nu prea cred ca e un bug, am probat si cu alte programe si temperatura era aratata la fel de mare, adica nu era bine.