| Pintilie_Sebastian_Romeo_1974 a întrebat:

Am o placa video AMD Radeon X300/X500/X1100 Series. Din cate stiu este DDR 2. Imi puteti explica daca ar merge sa pun o placa GDDR3? Cica ar fi la fel. Specificatii: Procesor Intel Pentium Dual Core, 2, 80 Ghz, Windows 7 Ultimate 32 bit.

Răspuns Câştigător
| AlexSapphirefull a răspuns:

Daca placa ta video este DDR2. in niciun caz nu o poti schimba cu una GDDR3 deoarece placa de baza este veche, ar trebui sa schimbi placa de baza dar cu asta si procesorul, si ramul.