| Radicalistul a întrebat:

am o placa video mai veche(nVIDIA geforce gt 8500 gygabyte).in ultimul timp nu ma mai lasa sa accesez jocurile mele.
de navigat si de stat pur si simplu pot, dar cand deschid far cry 3 blood dragon, un exemplu, dupa 2 minute ingheata si atunci trebuie sa ii dau restart.(si eu care m-am jucat far cry 3 au alte jocuri de mai multe ori si chiar cateva ore). acest fenomem persista de vreo saptamana. oare sa fie de la update-ul de driver?
ajutor!

3 răspunsuri:
| alexandru112SOS a răspuns:

Salut incerca si reinstaleza driverul placi video, cauta-l pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza driverul placii video

| DarthNiger a răspuns:

Am avut si eu problema asta,la unele jocuri nu imi facea asa,iti trebuie o alta placa de baza, placa ta de baza se incinge mai repede sau ii sare o siguranta, in cazul meu am avut-o arsa, trebuie sa iti iei o alta placa de baza, daca este sa iti iei una cauta pe eMAG gigabyte placa de baza este superbuna din asta am si euwinking.