| ragemvp a întrebat:

am o placa video Nvidia GeForce 8400 GS 512 mb. as dori sa stiu cat e FPS maxim? sau cum sa-l cresc mult mai mult decat merge. FUNDA!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Fps'ul este determinat de joc mai precis efectele,densitatea particulelor,textura, complexitatea modelelor, apei...etc.Ideea este ca nu prea ia cum sa cresti performantele sigurul mod este sa ii dau overclok insa la o placa asa slaba nu merita o poti arde si nici nu obti cine stie ce.

| ragemvp explică (pentru dadonexus):

Deci nu are rost? mai bine imi iau una mai buna. imi recomanzi cv? nu foarte scumpa.

| dadonexus a răspuns (pentru ragemvp):

Zimi un buget altfel nu te pot ajuta.

| ragemvp explică (pentru dadonexus):

250 ron maxim.