| WholeWorld a întrebat:

Salut am o prb cu un joc Dau Funda
imi da eroarea asta :"Ne pare rău sistemul dvs. nu are suport pentru grafica 3D, vă rugăm să verificaţi hardware-ul de configurare a sistemului şi apoi încercaţi din nou "acum cateva zille imi mergea jocu normal dar acu in ultimile zile nu stiu ce are pc da merge aiuea cred ca o umblat fratemiu la setari placa video sau ceva nu stiu voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| fmohican a răspuns:

Fii atant Du-te in Control Panel si Sterge Driveru de Placa Video.
Dupa ce la sters dai Rester La PC.
Dupa ce dai rester instalezi dreveru ( Versiune Update) Lota dupa net, Dupa acceia o sa iti mearga.

| WholeWorld explică (pentru fmohican):

O sa incerc sa fac cum miai iar daca imi merge iti dau funda in cateva ore.

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Sa dai un restart la calculator, sau sa dezinstalezi driverul de la placa video, si sa-l instalezi iar.