| emanuel2566 a întrebat:

Salut! am o problema, azi am vrut sa ma conectez la contul meu de Facebook de pe laptop, problema este ca am uitat parola contului și am activată autentificarea în 2 factori si numa lasa sa schimb parola pana nu o pun pe cea a contului, ce pot face? Nu vreau sa pierd contul!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click acolo unde scrie "Ai uitat parola?".

| emanuel2566 explică (pentru anonim_4396):

Da, am dat și faza e ca nu merge fără parola, din cauza ca e activata chestia aia de autentificare cu 2 factori, și nu știu cum sa o dezactivez fără parola sau cum as putea sa dau de parola!