| Flavy1 a întrebat:

Salut..am o problema.Cand descarc ceva se opreste downloadul la 99%. Mentionez ca am formatat toate partitiile si am schimbat si windowsul..Stiti de la ce poate sa fie? ..sau stiti vreo rezolvare?

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Simplu ai o eroare in system chiar daca ai reformatat partitiile si windosulul.
Numai ca problema ai un virus in internet si de asta ca sa poti repara acest lucru.
Trebuie sa repari problema.

2 Metoda Pentru a repara problema.
-Sa descarci Advanced SystemCare si faci curatare prin system.

-Sa descarci Antivirusul kaspersky si sa-l instalezi si sa faci o curatare prin system va repara problemele din windows.

Mult Succes!