| shelly a întrebat:

Am o problema, cand vreau sa deschid metin2 epical imi da o eroare :"the application failed initialize properly (0xc0000135).Click on OK to terminate the application."
Va rog ajutati-ma ca vreau sa ma joc.Mai am un laptop si am incercat si pe el sa vad daca merge si funcioneaza dar de ce pe calculatorul meu nu? Spuneti-mi de ce si dau funda.

5 răspunsuri:
| WarGaming a răspuns:

Pai incearca sa dezinstalezi si sa stergi toate folderele de la epical si sa-l instalezi din nou dupa eu de obicei asa fac si-mi merge sperca te ajuta happy

| shelly explică (pentru WarGaming):

Am incercat si asta dar nu a funcionatsad alta idee mai ai?

| WarGaming a răspuns (pentru shelly):

Nope la mine asta a functionat happy

| qCosmiiiin a răspuns (pentru shelly):

Instalează net framework, uite mai jos. big grin [ Tot de la mine, Funda? ]

| qCosmiiiin a răspuns:

Instalează net framework 4.0 / 4.5 / 3.5 și o să-ți meargă. big grin [ Funda? ]