| Sn4k3 a întrebat:

Am o problema : cand vreau sa instalez sims 3 world adventure imi da o eroare error with the sims 3 update. setup is unable to continue si nu stiu ce trebuie sa fac. Inainte de eroare spune ca trebuie sa ai dau update jocului si nu stiu cum... Funda la cel care ma ajuta!

1 răspuns:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Tu trebuie să îți updatezi versiunea de sims 3. Cum faci asta :

Intră aici : http://akamai.cdn.ea.com/......021002.exe

Apoi dă să ruleze în administrator și gata.

Dacă nu merge fă și un print screen cu Photoscape, posteazăl pe www.imgur.com și postează poza apoi pe TPU.

Pentru orice problemă legată de sims 3 postează întrebarea la Jocuri PC/ Online, sunt aici.

Baftă!