| AdrianDanezu69 a întrebat:

Am o problema cu contul de gmail. Mi-am uitat parola. Cum as putea sa o recuperez? am incercat solutiile de acolo dar degeaba...Am mare nevoie de acel cont. cu el am facut contul de steam (am uitat si parola de la steam) am vorbit si cu cei de la steam support dar nu m-au putut ajuta cu recuperarea parolei de la steamhappy

Vreo solutie? happy

1 răspuns:
| Gabi_Raclariu_1993 a răspuns:

Ba cum e parola de la fesboc aha e ala de gm scrie adresa acolo si ati da cunto an napoi