| CozmiNU a întrebat:

Am o problema cu contul meu yahoo, nu m-am mai logat pe el de ceva timp si cred ca a fost sters, adica nu sunt sigur dar de fiecare data cand incerc sa ma conectez imi zice asta:
ID sau parolă incorectă.
Încercaţi din nou folosind ID-ul Yahoo complet.
Inainte imi spunea Invalid ID/Password.
Ideea este ca daca incerc sa imi schimb parola sau ID-ul imi cere ori sa scriu codul trimis prin sms (eu nu mai am acel nr de telefon) ori sa imi trimita un cod pe adresa alternativa (pe care nu o mai stiu...).
Mai este ceva de facut?
Mai pot recupera acest cont?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Hanzu_Radu_1996 a răspuns:

Nu pot sa-ti spun ce este de facut... dar si eu am avut aceasta problema insa nu ma prea foloseam de mess si nu mi-a pasat dar odata ce a trecut timpu ( max. o luna, cel putin atunci am dat sa intru), mi-a mers. Oricum, pe pc nu-mi mrgea dar pe laptop da, iti sugerez sa incerci si de pe altceva cum ar fi : telefon, laptop... depinde de pe ce incercihappy. Altfel, doar sa astepti. Sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor. Bye! big grin

| CozmiNU explică (pentru Hanzu_Radu_1996):

Am reusit sa rezolv problema intr-un sfarsit, oricum mersi pentru raspuns

1 răspuns: