| Mr97ScZ a întrebat:

SALUT.Am o problema cu counter strike-ul.Ei bine,de ceva timp cand deschid jocul,intra singur pe un server si nu mai pot folosi butonul stang de la mouse,adica cand vreau sa trag cu pistolul, nu pot.Eu joc pe un server de dr.Am sters vechiul cs si l-am descarcat si instalat din nou dar tot nu isi revine.Credeti ca trebuie sa umblu la optiuni sa rezolv problema?
Ajutor!
FUNDA!

1 răspuns:
| haicuegalarea a răspuns:

Asa cred.Dar cred ca e si vina CS-ului.Adica sar pute sa se stearga sau nu stiu.Incearca si alt si alt cs. FUNDA?