| Wrecked a întrebat:

Am o problema cu Cs 1.6 mi se vede doar pe jumatate de ecran, iar rezolutia maxima de 1024x768, dar rezolutia de la monitorul laptop-ului este de 1366x768. Mentionez ca trebuie sa il deschid cu compatibilitate de windows 7 deoarece am windows 8.1 pro x64 si nu mi-l deschide altfel. Vreo rezolvare?, sau merge Cs:Go pe win 8 x64? Multumesc anticipat. happy

4 răspunsuri:
| marin1985 a răspuns:

Pune o rezolutie de 1280 x 1024 sau mai mica! funda?!

| Wrecked explică (pentru marin1985):

Daca bag rezolutie mai mica mi se vede in jumatate de ecran si desktop... xD alte solutii?

| antoci112 a răspuns (pentru Wrecked):

Aceasi problema am si eu ..Si nici eu nush ce tr sa fac..

| antoci112 a răspuns:

Si eu am tot aceasi problema si nush ce tr sa fac...