| bihepi a întrebat:

Am o problemă cu CS:GO-ul de la noul update. Când încerc să îl deschid, îmi arată vreo 10 min. imaginea neagră, doar cursorul, apoi îmi dispare cursorul, rămâne doar imaginea neagră și arată aia încă vreo 10 min. Apoi, sunt 3 posibilități:

1. Îmi arată imaginea neagră, mică (sau uneori cu titlul CS:GO galben care dispare după ceva timp) în colțul de stânga sus și restul imaginii e roz.

2. Mi se închide și spune "An error occurred while updating Counter Strike: Global Ofensive (app running)."

3) Mi se închide spunând că aplicația nu poate fi deschisă, ca atunci când se blochează, știți voi.

Pe celelalte dispozitive nu se întâmplă așa, e un laptop slăbuț, dar îl poate rula, un Dell. Are 32 de biti, însă nu am mai întâmpinat astfel de probleme până la update. Am încercat de toate, ceva sfaturi? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| MadnesOfJuice a răspuns:

Incearca sa dai verify la fisiere

| bihepi explică (pentru MadnesOfJuice):

Am dat cred ca de vreo 4-5 ori verify, nimic. Multumesc oricum pentru sfat! Daca ai si altele ti-as fi recunoscator daca mi le-ai impartasi.

| MadnesOfJuice a răspuns (pentru bihepi):

Update la drivere, reinstall la joc, complet. Nu stiu de la ce ar vrea sa fie. Daca nici asa nu rezolva contacteaza asistenta de la steam

| MadnesOfJuice a răspuns (pentru bihepi):

Https://www.youtube.com/watch?v=H_VfcLodgbc uita-te si la asta, poate te ajuta