| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu cs go-ul, dupa ce ma joc un meci, doua ma da afara. Eu cred ca este din vina calculatorului meu fiindca este cam slab, mai ales placa video.
Am monitor de 1920x1080 doar ca joc pe rezolutia 800x600 ca sa am mai multe fps-uri, am incercat sa ma joc si pe alte rezolutii dar am lag si tot ma da afara... joc cu setarile puse pe "low" dar pe 800x600 nu am lag, prind 70-110 fps.
Ce pot sa fac ca sa nu ma mai dea afara?

Am:
Sistem de operare Windows 7
Placa video ATI Radeon HD 4300/4500 series
Processor AMD Athlon(tm) II X2 250

Spuneti-mi daca trebuie sa schimb ceva(mai mult ca sigur) si niste recomandari va rog.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Ar trebui sa schimbi unitatea cu totul man. La cat de vechi sunt piesele, nu merita sa dai bani pe altele compatibile cu placa de baza.

| sodaT a răspuns (pentru Wr3nch):

Ma gandeam, calculatorul e din 2008-2009, pe acolo...

| sodaT a răspuns (pentru Wr3nch):

Dar cam ce mi-ai recomanda?

| alexboss2020 a răspuns (pentru sodaT):

Orice iti recimand dar depinde de bugatul tau am wish-list si cu PC de 1770 lei

| sodaT a răspuns (pentru alexboss2020):

De 2000 de lei
Poti sa imi dai wish-list-ul te rog?