| Haosen a întrebat:

Salut, am o problema cu facebook-ul.
Totul bine, pana acum.
Am intrat pe contul meu principal de facebook imi scrie: "Facebook va reveni în curând
Facebook este oprit temporar pentru lucrări necesare de întreţinere, însă îl vei putea accesa din nou peste câteva minute. Între timp, citeşte mai multe despre motivul pentru care vezi acest mesaj. Îţi mulţumim pentru răbdarea ta, pe durata îmbunătăţirii site-ului nostru."
dar in schimb, alt cont ( contul mamei mele ) merge fara nici-o problema.
Ce as putea sa fac? E ceva normal asta?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Daca contul mamei tale este setat pe limba engleza si al tau e pe limba romana, cei care folosesc limba engleza li se deschide mai repede decat cei care folosesc limba romana.

Asa cum este si cu update-urile care le fac cei de la facebook, mai intai le lanseaza pentru cei ce folosesc limba engleza US si pe urma cei ce folosesc limba romana.

Stai fara griji ca sunt in mentenanta temporara.

| IulyAnaMaria a răspuns:

Poate contul tau personal are o problemawinking
Nu te panica incearca sa mai intri peste 2-3 ore :*