| NuAmBaniDeNume a întrebat:

Am o problema cu FIFA 2012! am vrut sa-mi pun patch cu liga 1, 2, 3 din ROMANIA... am downloadat si am facut exact ca in tutorialul de pe site de unde am luat patch... numai ca acum cand bag sprint e prea mica viteza crying(. Am pus mai mult la playeri dar tot asa merge. CARE ma poate ajuta? DAU FUNDA + VOT! (numai ca VOT nu stiu cum se da ca acum mi-am facut contul. Lasati raspuns si cu aceasta infromatie). MULTUMESC!

1 răspuns:
| Andybobo a răspuns:

Poi ai incercat ca sa joci si cu alt jucator. probabil acea echipa cu care ai jucat uh e slaba la sprint tongue
P.S -- imi dai si mie link de unde ai scos pach-ul? big grin