| VladKrK99 a întrebat:

Am o problema cu GTA San Andreas, mai exact SA:MP-ul.
Deschid normal SA:MP-ul si imi da black screen, ma duce inapoi in Desktop, iarasi black screen si face asa cam de 5 ori iar dupa se inchide jocul.
Daca aveti idee cum pot rezolva aceasta problema ar fi super. Am cautat eroarea dar degeaba.
Mentionez sa spun ca am Win10.
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| OneTap a răspuns:

Poate fi de la moduri, sau din locul unde ai selectat jocul sa pornească. Încearcă sa descarci de aici GTA Sa. (https://drive.google.com/file/d/12vM89V28oExdJ2uNT_Imqp393sZ2CdMi/view) si sa scapi de moduri, in caz de ai.