| Schiopu_Seby_1996 a întrebat:

Salut, am o problema cu gta v pentru pc cand dau click pe el mi se incarca putin, dupa imi iese de tot din el, va rog sa ma ajutati, dau funda! URGENT!

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Ștergi antivirusul, sau îi dau off și instalezi jocul lor, dacă nu, scrie pe YouTube

' GTA v loading crasu ' și vezi acolo

11 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E destul de bun PC-ul?

| Schiopu_Seby_1996 explică (pentru Wr3nch):

Da l-a mai avut si inainte gta-ul...

| Alexuţ02 a răspuns:

Eu cred ca ti-a sters antivirusul vreun fisier si acum jocul normal ca nu mai merge.

| Schiopu_Seby_1996 explică (pentru Alexuţ02):

Si cum pot sa le recuperez?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Schiopu_Seby_1996):

Ai reușit? Le găsești la antivirus la " carantină " eu așa le am găsit când mi-a șters de la Forza Horizon, ăla ultimul, nu știu care era că a trecut ceva.

| Schiopu_Seby_1996 explică (pentru Alexuţ02):

Nu am reusit, unde gasesc " carantină " asta in antivirus?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Schiopu_Seby_1996):

Numele antivirusului pe Youtube cu fraza " how to retrieve items deleted by X antivirus "

| Schiopu_Seby_1996 explică (pentru Alexuţ02):

Ok o sa incerc, mersi mult!

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Schiopu_Seby_1996):

Cu placere, sper sa rezolvi

| Schiopu_Seby_1996 explică (pentru Alexuţ02):

Nu a mers, poti sa imi dai link-ul? Te rog.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Schiopu_Seby_1996):

Ștergi antivirusul, sau îi dau off și instalezi jocul lor, dacă nu, scrie pe YouTube

' GTA v loading crasu ' și vezi acolo