| vladutt a întrebat:

Salut.Am o problema cu jocurile mele.Mereu cand dau sa le deschid imi apare o fereastra si scrie ceva legat de grafica 3D.Cateodata imi apare si la cele de pe internet,desigur, cele 3D.Ma intrebam daca e de la un program sau un driver.Va rog frumos sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| AtAkUs a răspuns:

Hmmmm cred ca e vina RAM-ului sau dein cauza ca nu tiai luat vre un program sau vre un driver nu stiu sigur intreaba un profesionist te rog funda puppy dog eyes