| Valentin_Petru_2000 a întrebat:

Salut.Am o problema cu laptopul(Lenovo, windows10)când îl pornesc apare logo ul Lenovo și zice automatic repari și după se face ecranul negru.Tin sa Menționez ca i-am dat un pumn in partea dreapta jos și s-a blocat ecranu și acum scoate un sunte ușor insuportabil.Va rog ajutați-mă.

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Incearca sa-i mai dai un pumn in partea stanga sus ca poate merge rolling on the floor))).
Mai bine du-l la cineva care se pricepe si o sa-ti spuna el problema. cel mai probabil este ca s-a stricat din cauza ca ai dat in el.

| Valentin_Petru_2000 explică (pentru ovidiu123432):

O sa il duc la un service sa vad daca pot rezolva.O sa incerc si varianta cu pumnu pe care mi ai dat o.Multumesc

| ovidiu123432 a răspuns (pentru Valentin_Petru_2000):

Nu incerca sa-i mai dai un pumn ca-l strici de tot. eu am glumit. du-l la reparat si nu mai da cu pumnul in el ca dupa ramai fara.

| Valentin_Petru_2000 explică (pentru ovidiu123432):

Stiu man nu-s asa de nebun.