| Valentin_Barbulescu_1994 a întrebat:

Salut am o problema cu leptopul cred ori jocul nu-mi dau seama.
Leptop Lenovo G50 procesor Intel 13, 1.90 Ghz placa video integrata Intel si dedicata AMD Radeon HD 8500m de 2gb ddr3
Problema ii ca imi merge FIFA 16(joc original) foarte rau sacadeaza atat in online mode cat si offline, gen imi ramane o imagine din joc pe ecran in timp ce sunetu si meciul o inceput deja, probleme cu umbrele unii jucatori apar mai intunecati alti mai luminosi deci ce **** sa fie? si cum se poate remedia?
P.S driveru de la placa video e la zi radeon16.1 crimson ed

1 răspuns:
| BoboM a răspuns:

Salut Valentin! Problema este de la laptop, Placa video ori memoria RAM este depasita. Sfatul meu este sa cauti cerintele jocurilor inainte de a le cumpara. Sper ca te-am ajutat