| stangaionut a întrebat:

Salut am o problema cu metin2 united cand dau sa incep jocul imi arata o eroare

The application failed to initialize properly(0xc0000135). Click on OK to terminate the application.

ce pot >face?

fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| NELLSON a răspuns:

Iti trebuie team fraweork v 2.0 tias recomand(3.5)

2 răspunsuri:
| oOSkyTeamOo a răspuns:

Daca vrei sa intrii in joc tb sa ai cv smecheros big grin... Daca il vrei tb sa bagi id:dani_alien_force, bine id-u asta ii mai vechi dar daca vrei ti-am zis happy. O sa ti-l dau cand intrii. FUNDA?big grinbig grinbig grinbig grin

| oOSkyTeamOo a răspuns:

Tre sa ai cv smecheros big grin... Daca vrei sa stii ce baga id : dani_alien_force. Te astept happy