| Ionut094 a întrebat:

Am o problema cu Minecraft 1.7.2.

Cand vreau sa intru in el imi da o eroare : " this application requires a Java Runtime Environment 1.6.0 " dau "ok" ma da pe stie-ul de la Java, dau sa downloadez " Java Version 7 Update 55 " si pe la 99% se blocheaza. Am incercat sa schimb browser-ul dar nu merge.

Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Yuzoo a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi versiunea de Java care o ai si sa downloadezi pe cea noua, presupun ca vede deja un java si el practic isi instaleaza o versiune mai noua, nu isi da update la cea recenta. Parerea mea thinking

| Ionut094 explică (pentru Yuzoo):

Nu am nicio versiune instalata

| Ionut094 explică (pentru Yuzoo):

Nu am alta versiune instalta