| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu netul de la RDS & RCS. Cand conectez cablul direct in PC merge perfect. Cand il bag la router se pierde conexiunea. Tin sa mentionez ca pana azi a mers perfecr si pe router. Dintr-o data nu a mai mers. Si cand incearca sa se conecteze apar urmatoarele :
1. Unplug or turn off the device
2.After all te lights on the device are off, wait at least 10 seconds.
3. Turn the device on or plug it back into the power outlet.
Am facut toate cele 3 chestii. Tot nu merge. Cum il rezolv?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Posibil să fi fost afectat router-ul. Încearcă altul, ca să vezi dacă ăla merge.